Deel deze blog

Samen Fitter groeit verder door

Samen Fitter groeit verder door

Foppe heeft in de blog ‘Terug naar de toekomst, het ontstaansverhaal van Samen Fitter’ uitgebreid verteld over de geschiedenis van Samen Fitter. Samen Fitter is in kleine stappen ontstaan waar we steeds meer hebben geleerd van onze leden. Hier gaan we het natuurlijk niet bij laten want het is onze missie om de meest vitale 'mienskip' van Noord-Nederland te worden. Door het toevoegen van nieuwe mogelijkheden helpen we jou nog beter om vitaler te worden.

Goed voor elkaar en Prettig op je plek

Voornemens om gezonder te gaan leven hebben vaak te maken met gezonder eten, meer bewegen en bijvoorbeeld meer ontspannen of een betere werk-privé balans. Dit zijn belangrijke onderdelen en daarom zijn de huidige Samen Fitter thema’s de laatste jaren steeds verder uitgebouwd met onze leden. Toch zijn er meer dingen die een rol spelen of invloed hebben op je gezondheid. Wat dacht je van jouw financiële situatie, je relaties en sociale contacten of hoe je woont. Daarom introduceren we twee nieuwe thema’s: Goed voor elkaar en Prettig op je plek. Zo krijg jij meer inzicht, ga je misschien wel aan de slag met een van deze twee nieuwe thema’s of help je andere leden om gezonde stapjes te zetten.

Inzicht in je vitaliteit met de Samen Fitter vitaliteitstest

Aan het begin van 2023 introduceerden we de Samen Fitter vitaliteitstest. Wil je je leefstijl aanpassen maar je weet niet waar je moet beginnen? Dan gaat de vitaliteitstest je helpen. Beantwoord de vragen zo eerlijk mogelijk en kom er in  ongeveer 10 minuten achter hoe het staat met jouw vitaliteit. Je bepaalt zelf met welk thema jij aan de slag gaat.

Zelf én samen aan de slag met de Samen Fitter app

We werken al een tijdje aan de Samen Fitter app. De app helpt je om zelf aan de slag te gaan met je vitaliteit door acties en uitdagingen aan te gaan en je stappenteller te koppelen in de app. De app staat vol met leuke fit-weetjes, gesproken meditaties, beweegvideo’s en leuke recepten. Wil je na het doen van een uitdaging meer lezen over een bepaald onderwerp, dan kan dat in een blog op samenfitter.nu. Zo verbinden we de app en samenfitter.nu met elkaar. De leden van samenfitter.nu nodigen we uit om als eerste de app te testen.

Lokale gezonde producten en diensten in de webshop

De afgelopen maanden zijn er steeds meer voordelige, lokale aanbiedingen toegevoegd in de webshop. Denk bijvoorbeeld aan korting op lokale producten van Poiesz én interessante e-books en diensten van experts uit de buurt. We zien dat deze deals gewaardeerd worden en daarom gaan we door met het zoeken naar mooie gezonde voordelen in de regio. Gezond voor jou én voor de lokale ondernemers.

Samen Fitter in 2024

In 2024 introduceren we diverse nieuwe methoden om jouw inzet voor vitaliteit te belonen. We zetten in op interactieve uitdagingen, beloningen en het bereiken van verschillende niveaus om gezond leven te stimuleren. Deze aanpak bevordert een gezondere levensstijl op een interactieve en motiverende manier.

Er zijn natuurlijk nog veel meer ideeën om Samen Fitter beter en leuker te maken. Net als in de afgelopen jaren gaan we dit in stapjes doen en daar hebben je jouw feedback bij nodig. Doe je mee?

Deel deze blog
Anonymous

Voordat u een reactie kunt plaatsen moet u zich eerst aanmelden.

Klik hier om u aan te melden.